Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Çocuk Tenis Dersleri

Oldukça özel bir kategori olan ancak ülkemizde hiçbir zaman bir voleybol yada basketbol kadar rövanşta olmayan tenis, çocuk yaşlarda başlandığında daha da başarı sağlanan, fiziksel ve ruh gelişimine son derece önemli katkıda bulunan spor dallarından bir tanesidir. Tenis dersleri konusunda alanının uzman ve akademik kariyer yapmış antrenörleri ile çalışan kuruluşumuz, gerekli yeterlilik belgelerini almış, uzun yıllardır bu alanda hizmet veren deneyime hocalar ile çocuk ve yetişkinler olmak üzere iki kategoride eğitim vermektedir.

Çok daha kırılgan ve narin olan ancak bir o kadar de eğitime ve şekillenmeye yatkın olan çocuklara tenis dersi vermek ve ilerletmelerini sağlamak son derece özen isteyen ve uzmanlık gerektiren bir kategoridir. Öncelikle sınırlarını ve hareketlerinin altında yatan duygularını iyi anlamak, doğru analiz etmek ve ona göre davranmak gerekir. Uzun yıllardır çocuklara tenis kursu verme konusunda mesai harcayan ve alanında belli bir noktaya gelmiş olan tenis hocalarımız ile verdiğimiz kurslar, geleceğin cevval tenisçilerini yetiştirmede büyük katkı sağlamaktadır.

Çocuk psikolojisini iyi bilen ve bu uğurda mesai harcamış olan deneyimli eğitmenlerimiz, kış ve yaz aylarına özel tenis kortlarımız da aşama, aşama derslerle geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz.