Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tenis Eğitim Kursu

Önceki yıllarda toplumun belli kesimleri tarafından yapılan bir spor dalıymış gibi lanse edilse de bu gün artık çok daha fazla kesim tarafından ilgi görmeye başlayan ve oynanan tenis, insan bedenine ve ruh yapısına katkıları ile oldukça fazla tercih edilen bir branştır.
Sporun diğer pek çok dalında olduğu gibi gerek oynadığı tenisi geliştirmek gerekse sıfırdan başlayanlar için verdiğimiz tenis kursları, alanında akademik kariyer yapmış hocalar ve modern donanımlara sahip tesislerde oldukça yüksek standartlarda gerçekleştirilmektedir. İnsan ilişkilerini iyi bilen, hem öğrencisine hem de kendisine moral ve motivasyon sağlayarak antrenmanları eziyet olmaktan çıkartıp zevke dönüştüren eğitmenlerimiz ile uygun ortam ve koşullarda ders veren kuruluşumuz, kısa sürede başarıya ulaşmanıza alt yapı temin etmektedir.

Bunun yanı sıra tenisi daha ileri seviyeye taşımak ve profesyonel olarak oynayıp farklı mecralarda değerlendirmek isteyenler için de destek programları olan, başta spor akademilerinin tenis bölümlerine ve spor liselerine girerek bu alanda eğitim almak isteyen öğrencileri yetenek sınavlarına hazırlamak olmak üzere, çok farklı talepler için tenis kurs ve takviye dersleri veriyoruz.
Haftalık belli saatlerde olduğu gibi sizin zamanınıza uyan vakitlerde de özel tenis dersi imkanı sunan kuruluşumuz, açık ve kapalı tenis kortları nda yılın dört mevsiminde uygun koşullarda tenis kursları imkanı sağlamaktadır. Bu güne kadar pek çok tenisçinin ve tenis antrenörünün yetişmesinde pay sahibi olan okulumuz, tenis turnuvalarına hazırlanan, spor liseleri ve spor akademilerinin tenis bölümlerine girmek isteyen ve tenis müsabakalarında yarışacak olan sporculara ek teknik destek vermektedir.